Cały świat w zasięgu kilku ruchów ręki

Dlaczego my

Biuro podróży GALAPAGOS to efekt wielu wypraw, podróży, przebytych kilometrów, wiedzy, pasji oraz marzeń. Ciągłe  poszukiwania nowych miejsc jak również ogromna radość z powrotu do już poznanych i często odkrywania ich na nowo, przekazywanie pasji podróżniczej dają nam ogromną satysfakcję oraz mobilizują do ciągłego doskonalenia. Zachęcamy do lektury poniższego tekstu. Lektura obowiązkowa !

Fabryka bombek

W listopadzie i grudniu, a spóźnialskich nawet w styczniu ;) zapraszamy na warsztaty produkcji bombek choinkowych. Każdy z uczestników na pamiątke odbiera własnoręcznie udekorowaną ozdobę choinkową. Rezerwacje przyjmujemy do końca września 2018 ale prosimy pamiętać, że im późniejsza rezerwacja tym mniej dostępnych terminów. Zapraszamy

Cena od 90zł/osoba 

Wyjazdy do Teatrów

Organizujemy wyjazdy do Teatrów w Warszawie, Olsztynie, Płocku, Toruniu, Łodzi oraz Łomży. Każda oferta przygotowywana jest na indywidualne zapytanie. Repertuary teatrów można sprawdzić w rozwinięciu.

Cena od 50zł/osoba + koszt wybranej sztuki  

Warszawa naukowo

Warszawa -Cały dzień upłynie nam pod znakiem nauki i doświadczeń. Centrum Nauki Kopernik, Planetarium Kopernika oraz Centrum Pieniądza nie pozwolą nam się nudzić. Polecamy dla uczestników w każdym wieku.

Cena od 79zł/osoba 

Farma Iluzji

Farma Iluzji to ponad 4 hektary terenu wypełnione atrakcjami. Uczestnicy mają możliwość poznania świata iluzji optycznych, dużych budowli, które zmieniają prawa grawitacji czy też zabawy na licznych atrakcjach. 

Cena od 79zł/osoba 

Olsztyn dla dzieci

Czy Kopernik był...Warmiakiem. Udamy się na spacer po olsztyńskiej Starówc szukając śladów Mikołaja Kopernika, zobaczymy sztukę w olsztyńskim Teatrze Lalek a na zakończenie zobaczymy seans w planetarium.

Cena od 89zł/osoba 

Kampinos - śladami menonnitów

Puszcza Kampinoska - W trakcie wycieczki spotkamy się z leśnikiem, wytropimy zwierzynę, zwiedzimy mini skansen oraz upieczemy kiełbaski nad ogniskiem. Duża dawka świeżego powietrza gwarantowana. 

Cena od 55zł/osoba 

Płock dla dzieci

Płock - z ciekawą historią i równie interesującymi zabytkami. Proponujemy wizytę w Teatrze, spacer i lekcje edukacyjne w Zoo a na zakończenie szaleństwa w jednym z największych parków zabawy na Mazowszu.  

Cena od 89zł/osoba 

Wycieczka do Kołacinka- Dinopark

Kołacinek -  w okresie letnim z Dinoparkiem natomiast zimą - wioska Św, Mikołaja.  Na terenie parku najmłodsi mogą zapoznać się z historią dinozaurów, ich wyglądem a na zakończenie zobaczyć izbę minerałów i skamieniałości.

Cena od 70zł/osoba 

Szlak Krzyżaków

Odkrywamy tajemnice Państwa Krzyżackiego. Dzień pełen wrażeń, zwiedzanie zamków, zgłębianie tajników militarnych, wizyta w Interaktywnym Muzeum Państwa Krzyżackiego. Pola bitwy pod Grunwaldem.

Cena od 65zł/osoba 

Wycieczka do Łomży

Łomża - miasto Hanki Bielickiej.  Dzień rozpoczniemy wizyta w skansenie oraz izbie regionalnej.  Udamy się również do Muzeum Przyrody na zajęcia edukacyjne z leśnikami. Całość zwieńczy sztuka w Teatrze Lalek.

Cena od 85zł/osoba 

Wycieczka dla czyściocha

Bydgoszcz oraz Solec Kujawski. W sam raz na jednodniową wycieczkę dla aktywnych. Kraina dinozaurów, spacer po bydgoskiej starówce a na zakończenie Muzeum mydła i historii brudu. 

Cena od 90zł/osoba 

Gwarancja

    Wszystkie oferty turystyczne prezentowane w portalu pochodząz baz danych sprawdzonych touroperatorów posiadających odpowiednie zezwolenia i certyfikaty na prowadzenie działalności turystycznej. Wysoka jakość prezentowanych ofert turystycznych daje Klientom gwarancjębezpiecznego i udanego wypoczynku.

Współpracujemy m.in. z: