Cały świat w zasięgu kilku ruchów ręki

Dlaczego my

Biuro podróży GALAPAGOS to efekt wielu wypraw, podróży, przebytych kilometrów, wiedzy, pasji oraz marzeń. Ciągłe  poszukiwania nowych miejsc jak również ogromna radość z powrotu do już poznanych i często odkrywania ich na nowo, przekazywanie pasji podróżniczej dają nam ogromną satysfakcję oraz mobilizują do ciągłego doskonalenia. Zachęcamy do lektury poniższego tekstu. Lektura obowiązkowa !

Fabryka bombek

W listopadzie i grudniu, a spóźnialskich nawet w styczniu ;) zapraszamy na warsztaty produkcji bombek choinkowych. Każdy z uczestników na pamiątke odbiera własnoręcznie udekorowaną ozdobę choinkową. Rezerwacje przyjmujemy do końca września 2023 ale prosimy pamiętać, że im późniejsza rezerwacja tym mniej dostępnych terminów. Zapraszamy

Cena kalkulowana indywidualnie

Warszawa zmysłowo

Niewidzialna wystawa zmuszająca do spojrzenia na świat z zupełnie innej perspektywy, gra miejska na Starym Mieście oraz warsztaty w Manufakturze Cukierków na zakończenie słodkiego pobytu.

Cena kalkulowana indywidualnie

Warszawa naukowo

Warszawa -Cały dzień upłynie nam pod znakiem nauki i doświadczeń. Centrum Nauki Kopernik, Planetarium Kopernika oraz Centrum Pieniądza nie pozwolą nam się nudzić. Polecamy dla uczestników w każdym wieku.

Cena kalkulowana indywidualnie

Warszawa na słodko

Warszawa -Wizyta w Manufakturze Cukierków gdzie wykręcimy pamiątkowe lizaki, gra terenowa na terenie Łazienek Królewskich oraz wizyta na lotnisku Szczególnie polecamy dla mniejszych dzieci 4-6 klasa.

Cena kalkulowana indywidualnie

Farma Iluzji

Farma Iluzji to ponad 4 hektary terenu wypełnione atrakcjami. Uczestnicy mają możliwość poznania świata iluzji optycznych, dużych budowli, które zmieniają prawa grawitacji czy też zabawy na licznych atrakcjach. 

Cena kalkulowana indywidualnie

Olsztyn dla dzieci

Czy Kopernik był...Warmiakiem. Udamy się na spacer po olsztyńskiej Starówc szukając śladów Mikołaja Kopernika, zobaczymy sztukę w olsztyńskim Teatrze Lalek a na zakończenie zobaczymy seans w planetarium.

Cena kalkulowana indywidualnie

Kampinos - śladami menonnitów

Puszcza Kampinoska - W trakcie wycieczki spotkamy się z leśnikiem, wytropimy zwierzynę, zwiedzimy mini skansen oraz upieczemy kiełbaski nad ogniskiem. Duża dawka świeżego powietrza gwarantowana. 

Cena kalkulowana indywidualnie

Płock dla dzieci

Płock - z ciekawą historią i równie interesującymi zabytkami. Proponujemy wizytę w Teatrze, spacer i lekcje edukacyjne w Zoo a na zakończenie szaleństwa w jednym z największych parków zabawy na Mazowszu.  

Cena kalkulowana indywidualnie

Wycieczka do Kołacinka- Dinopark

Kołacinek -  w okresie letnim z Dinoparkiem natomiast zimą - wioska Św, Mikołaja.  Na terenie parku najmłodsi mogą zapoznać się z historią dinozaurów, ich wyglądem a na zakończenie zobaczyć izbę minerałów i skamieniałości.

Cena kalkulowana indywidualnie

Szlak Krzyżaków

Odkrywamy tajemnice Państwa Krzyżackiego. Dzień pełen wrażeń, zwiedzanie zamków, zgłębianie tajników militarnych, wizyta w Interaktywnym Muzeum Państwa Krzyżackiego. Pola bitwy pod Grunwaldem.

Cena kalkulowana indywidualnie

Wycieczka do Łomży

Łomża - miasto Hanki Bielickiej.  Dzień rozpoczniemy wizyta w skansenie oraz izbie regionalnej.  Udamy się również do Muzeum Przyrody na zajęcia edukacyjne z leśnikami. Całość zwieńczy sztuka w Teatrze Lalek.

Cena kalkulowana indywidualnie

Wycieczka dla czyściocha

Bydgoszcz oraz Solec Kujawski. W sam raz na jednodniową wycieczkę dla aktywnych. Kraina dinozaurów, spacer po bydgoskiej starówce a na zakończenie Muzeum mydła i historii brudu. 

Cena kalkulowana indywidualnie

Gwarancja

    Wszystkie oferty turystyczne prezentowane w portalu pochodząz baz danych sprawdzonych touroperatorów posiadających odpowiednie zezwolenia i certyfikaty na prowadzenie działalności turystycznej. Wysoka jakość prezentowanych ofert turystycznych daje Klientom gwarancjębezpiecznego i udanego wypoczynku.

Współpracujemy m.in. z: