Cały świat w zasięgu kilku ruchów ręki

Samolotem do Madrytu - 4 dni już od 2599zł za osobę

madrid slider

 

W programie

Dzień I i IV podróży przeznaczone są na przeloty samolotami oraz transfery lotniskowe. W zależności od godzin przelotów realizujemy program zwiedzania również w tych dniach. 

Dzień I

Zbórka w hali odlotów na 2 godziny przed planowaną podróżą. Spotkanie informacyjne, odprawa i przelot. Po wylądowaniu  transfer do hotelu, zakwaterowanie w pokojach, rozpoczęcie realizacji programu zwiedzania.

Dzień II i III poświęcimy na odkrywanie miasta:

 Madryt królewski:

Barokowa rezydencja królewska mająca ponad 2800 pomieszczeń - Palacio Real, Leżąca nieopodal Katedra - La Almudena, jeden z głównych placów miast na którym odbywały się królewskie koronacje - Placa Mayor

Madryt klasyczny:

Plac Hiszpański z pomnikiem Cervantesa, Bulwary El Paseo de Prado prowadzące do Muzeum Prado, jeden z symboli miasta - Puerta de Alcala , Placa de Cibeles z fontanną bogini Kybele, miejsce spotkań - Puerta del Sol, pomnik niedźwiedzia opierającego się o drzewko truskawkowe, Gran Via – jedna z głównych turystycznych ulic oraz wizytówka miasta.

Słynne Madryckie Parki w tym park Buen Retiro oraz Stadion El Santiago Bernabeu, spacer po barach tapas, hala targowa

Dzień IV Po śniadaniu wykwaterowanie z pensjonatu. W zależności od godzin przelotu złożenie bagaży i dokończenie zwiedzania lub transfer na lotnisko.  

Krótki film prezentujący miejsca które odwiedzimy w trakcie wycieczki:

 

Świadczenia

 

PODANA CENA  OBEJMUJE:

 • Bezpośrednie przeloty do danego miasta, wyloty z wielu lotnisk w Polsce
 • Bagaż podręczny zabierany na pokład samolotu o wadze do 10 kg. 
 • Transfery komunikacją miejską na trasie port  lotniczy - hotel - port lotniczy.
 • Noclegi zgodnie z przedstawioną ofertą i ter minami.
 • Pokoje zazwyczaj 2-osobowe z łazienkami, na życzenie za dodatkową opłatą pokoje 1 osobowe.
 • Wyżywienie zgodnie z ofertą, zazwyczaj śniadania kontynentalne (pieczywo, rogaliki, dźem, miód, masło, kawa, herbata, soki)
 • Opieka licencjonowanego pilota-przewodnika ( pilot nie oprowadza po wnętrzach muzeów)
 • Ubezpieczenie Signal Iduna (Koszty Leczenia do kwoty 15.000 euro, Następstwa Nieszczęścliwych wypadków 15.000 pln, bagażu do kwoty 800 pln)
 • Podatek Vat - na życzenie wystawiamy faktury. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie sprzedawcy oraz podanie danych do wystawienia dokumentu.

PODANA CENA NIE OBEJMUJE: 

 • Cena nie zawiera opłaty za bagaż rejestrowany nadawany do luku bagażowego, zazwyczaj o wadze do 15kg lub 20kg. Dokładne wyceny na zapytanie.
 • Kosztów realizacji programu zwiedzania to ok. 90-130 € (w zależności od wielkości grupy oraz realizowanego programu) - na kwotę składają się: bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, wcześniejsze rezerwacje wstępów, komunikacja miejska podczas realizacji programu, opłaty za lokalnych przewodników.
 • Cena nie zawiera dodatkowych posiłków, wydatków własnych.
 • Cena nie zawiera podatków miejskich. Opłatę uiszcza się bezpośredniow w danym obiekcie zakwaterowania. 

DOKŁADNA SPECYFIKACJA BAGAŻU PODRĘCZNEGO WLICZONEGO W CENĘ WYCIECZKI:

 • Ryanair: bagaż podręczny o wadze 10 kg i wymiarach 55x40x20 cm oraz dodatkowy mały bagaż podręczny o wymiarach 35x20x20 cm
 • Wizzair: bagaż podręczny o wymiarach 42x32x25 cm. 
 • Pozostałe linie: Norwegian, Easy Jet na zapytanie.

JAK SPAKOWAĆ SIĘ W PODRĘCZNĄ WALIZKĘ LUB PLECAK???:

 

UBEZPIECZENIE:

Nasi klienci objęci są ubezpieczeniem firmy Signal Iduna w wariancie: Koszty Leczenia za granica "KL"do kwoty 20.000 EUR, Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków 15.000 PLN

Istnieje możliwość rozszerzenia ubezpieczenia do kwot: Super KL 30.000 EUR, NNW 30.000 PLN, Bagaż Podróżny 2000 PLN, OC 60000 EU – Pakiet płatny dodatkowo w kwocie 12zł/każdy rozpoczęty dzień

Ubezpieczenie od chorób przewlekłych i nowotworowych – ok 9zł/każdy rozpoczęty dzień

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji 3% wartości wycieczki – dokładne informacje OW Signal Iduna strona 8

Prosimy o dokładne zapoznanie się z warunkami ubezpieczenia.

Choroby przewlekłe - CP zwyżka za objęcie następstw chorób przewlekłych i nowotworowych (zwyżka taryfowa 250%) wszelkie zaburzenie lub odchylenie od normy, które ma jedną lub więcej spośród następujących cech: jest trwałe, pozostawia po sobie inwalidztwo, spowodowane jest nieodwracalnymi zmianami patologicznymi, wymaga specjalnego postępowania rehabilitacyjnego, wymaga długiego okresu nadzoru, obserwacji, leczenia czy opieki. Leczona jest w sposób stały lub okresowy.

Ogólne Warunki Ubezpieczenia Bezpieczne Podróże Signal Iduna

Gdzie śpimy

HOTELE: W cenie wliczone są noclegi w pensjonatach tybu B&B, hotele 2* oraz 3*. Wszystkie z dogodnym dojazdem komunikacją miejską do największych atrakcji miasta. Standard zakwaterowania oraz dokładną nazwę hotelu podajemy na kilka dni przew wylotem.
POKOJE: Nasze grupy kwaterujemy w pokojach 2 osobowych (do wyboru łóżko małżeńskie lub 2 łóżka pojedyńcze, prosimy o podanie typu pokoju przy rezerwacji). Na życzenie za dodatkową dopłatą oferujemy w ramach dostępności pokoje 1 osobowe. Na życzenie możliwe są dokwaterowania do pokoi 2 osobowych, tzw dostawka dla trzeciej osoby lub dziecka. 

WYŻYWIENIE: śniadania kontynentalne na które składają się:  pieczywo, rogaliki, dźem, miód, masło, kawa, herbata, soki . W niektórych hotelach serwowane są śniadania kontynentalne wzmocnione o ser oraz wędlinę.


PRZYKŁADOWE ZDJĘCIA  HOTELI Z NASZYCH OFERT:

 

madrid1

madrid2

madrid3

madrid4

madrid5


Dostępne terminyDla grup 10-12 osób terminy do indywidualnego ustalenia. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. 

Do pobrania

Pobierz i wydrukuj OGÓLNE WARUNKI UCZESTNICTWA w imprezach  Biura podróży Galapagos

Pobierz i wydrukuj PLAKAT

Pobierz i przeczytaj Ogólne Warunki Ubezpieczenia Bezpieczne Podróże Signal Iduna

Gwarancja

  Wszystkie oferty turystyczne prezentowane w portalu pochodząz baz danych sprawdzonych touroperatorów posiadających odpowiednie zezwolenia i certyfikaty na prowadzenie działalności turystycznej. Wysoka jakość prezentowanych ofert turystycznych daje Klientom gwarancjębezpiecznego i udanego wypoczynku.

Współpracujemy m.in. z: