Cały świat w zasięgu kilku ruchów ręki

Rezerwacja krok po kroku

1. Znajdź i zamów wycieczkę

Nasza oferta to kilkadziesiąt tysięcy propozycji najlepszych biur podróży w Polsce. Współpracujemy z przeszło 70 organizatorami wypoczynku na wszystkich kontynentach przez 365 dni w roku. Dla Państwa wygody przygotowaliśmy wyszukiwarkę ofert turystycznych pod adresem www.wyspapodrozy.pl/wyszukaj, gdzie można rezerwować wczasy, kolonie, wycieczki objazdowe oraz pobyty na dojazd własny.

Rezerwacji można dokonać za pośrednictwem:

- Naszej strony internetowej www.wyspapodrozy.pl

- Poczty elektronicznej wysyłając maila z zamówieniem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- Naszej infolinii czynnej w godzinach pracy biura dzwoniąc pod nr 23 672 13 90

- Przychodząc do naszego biura osobiście ;)

wyszukiwarka galapagos ciechanow

 

 

2. Rezerwacja online i kontakt doradcy

Po złożeniu zamówienia na wskazany e-mail otrzymasz potwierdzenie wstępnej rezerwacji. W kolejnych krokach skontaktuje się z Tobą nasz konsultant, by potwierdzić ostatecznie koszt i dostępność miejsc na wybraną wycieczkę oraz potwierdzi rezerwację.

3. Płatność

Umożliwiamy płatność gotówką w naszym biurze oraz przelewem bankowym. Nie akceptujemy kart płatniczych w naszym biurze stacjonarnym w Ciechanowie. W przypadku płatności przelewem bankowym o potwierdzeniu rezerwacji oferty decyduje data zaksięgowania wpłaty a w szczególnych wypadkach ofert rezerwowanych na kilka chwil przed wyjazdem potwierdzenie przelewu. W obu przypadkach prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., faxem na nr 23 672 13 90 lub o osobiste dostarczenie dokumentu do biura.

4. Dostarczanie dokumentów podróżnych

Po zaksięgowaniu wpłaty nasz doradca potwierdzi rezerwację w systemie organizatora oraz prześle potwierdzenie wraz z umową i warunkami uczestnictwa na adres poczty elektronicznej podany w trakcie rezerwacji . Wydrukuj je i zabierz na lotnisko, ponieważ na ich podstawie - w hali odlotów, przy stanowisku organizatora - odbierzesz dokumenty podróży lub bezpośrednio bez kontaktu z pracownikami biura na lotnisku udasz się do stanowiska odprawy.

5. Potwierdzenie godziny wylotu

Pamiętaj, aby 48 godziny przed podróżą skontaktować się z nami i potwierdzić godziny wylotów. Pamiętaj aby na lotnisku być minimum 2 godziny przed planowaną godziną odlotu. Czas ten jest potrzebny na nadanie bagażu, odprawę bezpieczeństwa oraz przejście do odpowiedniej bramki z której pasażerowie będą wypuszczani do samolotu.

Gwarancja

    Wszystkie oferty turystyczne prezentowane w portalu pochodząz baz danych sprawdzonych touroperatorów posiadających odpowiednie zezwolenia i certyfikaty na prowadzenie działalności turystycznej. Wysoka jakość prezentowanych ofert turystycznych daje Klientom gwarancjębezpiecznego i udanego wypoczynku.

Współpracujemy m.in. z: