Cały świat w zasięgu kilku ruchów ręki

Drogi poszukiwaczu, zapewne trafiłeś tutaj bo szukasz pomysłu na wakacje, zastanawiasz się jaki kierunek wyjazdu wybrać oraz czy spełni on twoje oczekiwania. Internet pełen jest wyszukiwarek ofert turystycznych, porównywarek hoteli, baz opinii a samych ofert są....setki tysięcy dostępnych na wyciągnięcie ręki. 

Siedzisz, szukasz, czytasz, zmieniasz kierunki aby tylko dopasować swoje oczekiwania do tego co dostępne jest na rynku. Znamy tą sytuację bardzo dobrze gdyż większość naszych klientów zaczynała od tego samego ;) 

Pozwól że Ci pomożemy. A przynajmniej spróbujemy bo czasami, bardzo rzadko ale jednak....zdarza się osoba której pomóc się nie da ;)

Przede wszystkim cenimy Twój cenny czas. Dlatego możesz skontaktować się z nami telefonicznie, za pomocą poczty elektronicznej czy też przyjść osobiście do naszego biura. Postaramy się szybko i konkretnie przedstawić Ci najciekawsze oferty dostępne na polskim rynku. 

Na początek zachęcamy do zapoznania się z naszym zestawieniem katalogów największych organizatorów w Polsce.

Mamy bazę sprawdzonych hoteli, kontakty z rezydentami którzy opowiedzą nam o większości hoteli "od kuchni". Wiemy jak wygląda siatka połączeń większości linii lotniczych w Europie no i że na Santorini też jest lotnisko (co jak się okazuje nie dla wszystkich sprzedawców jest takie oczywiste).

Znaczną część europejskich kierunków odwiedziliśmy w trakcie naszych podróży, znamy więc ciekawe miejsca i co można w nich zobaczyć. 

Dlatego specjalnie dla was przygotowaliśmy dział INSPIRACJE wg Galapagos. Usiądź, poczytaj, zrób pierwszy krok w kierunku swoich wymarzonych wakacji.

A jeśli nic Cię nie zainspiruje..... to i tak zapraszamy do kontaktu. Mamy dostęp do tysięcy ofert i na pewno wybierzemy coś dla Ciebie ;)

Polecamy i zapraszamy. Galapagosiaki

Grecja

Piękne widoki, lazurowa woda, gaje oliwne . Kraj Pitagorasa , Homera, Platona, Talesa, Arystotelesa - Grecja od kilku lat króluje na pierwszym miejscu w zestawieniach rankingów na top 10 wakacyjnych kierunków Polaków. 

Bułgaria

Dwa słowa: plaża i słońce najlepiej oddają klimat panujący w  Bułgari. Kurorty jak Słoneczny Brzeg czy Złote Piaski kuszą turystów przez 4 letnie miesiące a Morze Martwe zachęca do kąpieli. Poczuj ten klimat i Ty.....

Hiszpania

Hiszpania leży na Półwyspie Iberyjskim, sąsiaduje z Portugalią od zachodu oraz Francją od północy. Na turystów czekają słynne plaże na kontynencie oraz słoneczne wyspy na oceanie dostępne przez cały rok.

Egipt

Miejsce narodzin jednej z najstarszych cywilizacji na Ziemi. Kraj nieopisanej różnorodności. Egipt to monumentalne piramidy,świątynie, grobowce, nieprzebrane wody Nilu i słońce prażące nad Saharą.

Maroko

Maroko - szczyty górskie , słoneczne plaże, zachwycająca architektura, odmienna kultura i gorące piaski Sahary czekają na turystów chcących odwiedzić ten afrykański kraj określny mianem "Perły Maghrebu". 

Portugalia

Fado, futbol i Fátima: trzy czynniki, które dają Portugalczykom powód do radości i dumy ze swojej ojczyzny . Jeszcze do niedawna pozostawała w cieniu sąsiadującej Hiszpanii, dziś coraz chętniej odwiedzana przez turystów.

Albania

Albania to przepiękny kraj w południowej Europie z dostępem do Morza Adriatyckiego i Jońskiego. Krystalicznie czysta woda, bajeczna pogoda,piękne plaże i pyszne owoce morza zdecydowały, że nazywa się go drugą Chorwacją.

Turcja

Turcja to przede wszystkim niezwykła orientalna kultura z całym bogactwem zabytków i inter esujących miejsc, to złocisty piasek gorących plaż, egzotyczna roślinność i ciepłe, błękitne morze zapraszające do kąpieli.

Chorwacja

Sekret Chorwacji jako jednego z głównych kierunków wyjazdów polskich turystów tkwi w pięknie i dostępności tego kraju. Przepiękne plaże, bliskość gór są magnesem przyciągającym od wielu lat tysiące gości. 

Włochy

Włochy kojarzą się głównie ze spaghetti, pizzą, włoskim głośnym stylem bycia, Watykanem i toskańskim niebem. Oprócz tego to miejsce, gdzie zaraz po Grecji narodziła się wielka cywilizacja, rozwinęła kultura i nauka.

Cypr

Cypr należy do najchętniej odwiedzanych miejsc na Morzu Śródziemnym. Znajduje się tu wiele godnych uwagi miejsc. Wiele osób spędza tu nie tylko upojne miesiące miodowe, ale i rodzinne wakacje.

Meksyk

Rajskie plaże Jukatanu i tajemniczy świat Majów, niesamowita Kryształowa Jaskinia i najwyższy most świata to tylko niektóre z największych atrakcji Meksyku. Meksyk to słoneczny kraj o bogatej tradycji i oryginalnej kulturze.

Tajlandia

Tajlandia to azjatycka kraina uśmiechu z ponad 2500 km wybrzeżem , malowniczymi plażami, niesamowitymi przybrzeżnymi wysepkami, różnorodną fauną i florą oraz niemal 30 tysiącami buddyjskich świątyń. 

Malta

Malta od wieków stanowi oazę na Morzu Śródziemnym. Lączyły się tu wpływy arabskie, włoskie za sprawą leżącej nieopodal Sycylii oraz brytyjskie w XX wieku. Tworzą ja wyspy Malta, Gozo, Camino, Caminotto i Św Pawła. 

Dominikana

Dominikana jest uroczą, wręcz rajską wyspą na Morzu Karaibskim, wyróżniającą się nietypową roślinnością, słoneczną pogodą niemalże przez cały rok oraz doskonałymi warunkami do uprawiania rozmaitych sportów.

Gwarancja

    Wszystkie oferty turystyczne prezentowane w portalu pochodząz baz danych sprawdzonych touroperatorów posiadających odpowiednie zezwolenia i certyfikaty na prowadzenie działalności turystycznej. Wysoka jakość prezentowanych ofert turystycznych daje Klientom gwarancjębezpiecznego i udanego wypoczynku.

Współpracujemy m.in. z: