Cały świat w zasięgu kilku ruchów ręki

Samolotem do Rzymu - 4 dni już od 1999zł za osobę

rzym slider

W programie

Dzień I i IV podróży przeznaczone są na przeloty samolotami oraz transfery lotniskowe. W zależności od godzin przelotów realizujemy program zwiedzania również w tych dniach. 

Dzień I

Zbórka w hali odlotów na 2 godziny przed planowaną podróżą. Spotkanie informacyjne, odprawa i przelot. Po wylądowaniu  transfer do hotelu, zakwaterowanie w pokojach, rozpoczęcie realizacji programu zwiedzania.

Dzień II i III poświęcimy na odkrywanie miasta:

Watykan:

przebogate Muzea Watykańskie, Kaplica Sykstyńska z freskami Michała Anioła, Plac Św. Piotra z kolumnadą Berniniego, Bazylika Św. Piotra z kryptami i Kaplicą Św. Sebastiana w której pochowany jest papież Jan Paweł II.

Rzym Barokowy :

Piazza Navona z fontanną Czterech Rzek, Campo dei Fiori, Fontanna di Trevi uznawana za najpiękniejszą na świecie, Schody Hiszpańskie ze słynnym placem o tej samej nazwie.

Rzym Antyczny:

Panteon zwany świątynią wszystkich bogów, wzgórze Kapitolińskie ze słynna wilczycą, Forum Romanum z pozostałościami starożytnego Rzymu, wzgórze Palatyńskie, spacer po Koloseum, Circo Massimo.

Bazyliki Papieskie:

poza bazyliką Św. Piotra odwiedzimy jeszcze Bazylikę Św. Jana na Lateranie oraz leżące tuż obok Święte Schody, Bazylika Św. Pawła za murami, Bazylika Matki Boskiej Większej.
Dla chętnych realizujemy program szlakiem tajemnic
„Aniołów i Demonów” Dana Browna

Dzień IV Po śniadaniu wykwaterowanie z pensjonatu. W zależności od godzin przelotu złożenie bagaży i dokończenie zwiedzania lub transfer na lotnisko.  

Krótki film prezentujący miejsca które odwiedzimy w trakcie wycieczki:

Świadczenia

 

PODANA CENA  OBEJMUJE:

 • Bezpośrednie przeloty do danego miasta, wyloty z wielu lotnisk w Polsce
 • Bagaż podręczny zabierany na pokład samolotu o wadze do 10 kg. 
 • Transfery komunikacją miejską na trasie port  lotniczy - hotel - port lotniczy.
 • Noclegi zgodnie z przedstawioną ofertą i terminami.
 • Pokoje zazwyczaj 2-osobowe z łazienkami, na życzenie za dodatkową opłatą pokoje 1 osobowe.
 • Wyżywienie zgodnie z ofertą, zazwyczaj śniadania kontynentalne (pieczywo, rogaliki, dźem, miód, masło, kawa, herbata, soki)
 • Opieka licencjonowanego pilota-przewodnika ( pilot nie oprowadza po wnętrzach muzeów)
 • Ubezpieczenie Signal Iduna (Koszty Leczenia do kwoty 15.000 euro, Następstwa Nieszczęścliwych wypadków 15.000 pln, bagażu do kwoty 800 pln)
 • Podatek Vat - na życzenie wystawiamy faktury. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie sprzedawcy oraz podanie danych do wystawienia dokumentu.

PODANA CENA NIE OBEJMUJE: 

 • Cena nie zawiera opłaty za bagaż rejestrowany nadawany do luku bagażowego, zazwyczaj o wadze do 15kg lub 20kg. Dokładne wyceny na zapytanie.
 • Kosztów realizacji programu zwiedzania to ok. 90-130 € (w zależności od wielkości grupy oraz realizowanego programu) - na kwotę składają się: bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, wcześniejsze rezerwacje wstępów, komunikacja miejska podczas realizacji programu, opłaty za lokalnych przewodników.
 • Cena nie zawiera dodatkowych posiłków, wydatków własnych.
 • Cena nie zawiera podatków miejskich. Opłatę uiszcza się bezpośredniow w danym obiekcie zakwaterowania. 

DOKŁADNA SPECYFIKACJA BAGAŻU PODRĘCZNEGO WLICZONEGO W CENĘ WYCIECZKI:

 • Ryanair: bagaż podręczny o wadze 10 kg i wymiarach 55x40x20 cm oraz dodatkowy mały bagaż podręczny o wymiarach 35x20x20 cm
 • Wizzair: bagaż podręczny o wymiarach 42x32x25 cm. 
 • Pozostałe linie: Norwegian, Easy Jet na zapytanie.

JAK SPAKOWAĆ SIĘ W PODRĘCZNĄ WALIZKĘ LUB PLECAK???:

UBEZPIECZENIE:

Nasi klienci objęci są ubezpieczeniem firmy Signal Iduna w wariancie: Koszty Leczenia za granica "KL"do kwoty 20.000 EUR, Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków 15.000 PLN

Istnieje możliwość rozszerzenia ubezpieczenia do kwot: Super KL 30.000 EUR, NNW 30.000 PLN, Bagaż Podróżny 2000 PLN, OC 60000 EU – Pakiet płatny dodatkowo w kwocie 12zł/każdy rozpoczęty dzień

Ubezpieczenie od chorób przewlekłych i nowotworowych – ok 9zł/każdy rozpoczęty dzień

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji 3% wartości wycieczki – dokładne informacje OW Signal Iduna strona 8

Prosimy o dokładne zapoznanie się z warunkami ubezpieczenia.

Choroby przewlekłe - CP zwyżka za objęcie następstw chorób przewlekłych i nowotworowych (zwyżka taryfowa 250%) wszelkie zaburzenie lub odchylenie od normy, które ma jedną lub więcej spośród następujących cech: jest trwałe, pozostawia po sobie inwalidztwo, spowodowane jest nieodwracalnymi zmianami patologicznymi, wymaga specjalnego postępowania rehabilitacyjnego, wymaga długiego okresu nadzoru, obserwacji, leczenia czy opieki. Leczona jest w sposób stały lub okresowy.

Ogólne Warunki Ubezpieczenia Bezpieczne Podróże Signal Iduna

Gdzie śpimy

HOTELE: W cenie wliczone są noclegi w pensjonatach tybu B&B, hotele 2* oraz 3*. Wszystkie z dogodnym dojazdem komunikacją miejską do największych atrakcji miasta. Standard zakwaterowania oraz dokładną nazwę hotelu podajemy na kilka dni przew wylotem.
POKOJE: Nasze grupy kwaterujemy w pokojach 2 osobowych (do wyboru łóżko małżeńskie lub 2 łóżka pojedyńcze, prosimy o podanie typu pokoju przy rezerwacji). Na życzenie za dodatkową dopłatą oferujemy w ramach dostępności pokoje 1 osobowe. Na życzenie możliwe są dokwaterowania do pokoi 2 osobowych, tzw dostawka dla trzeciej osoby lub dziecka. 

WYŻYWIENIE: śniadania kontynentalne na które składają się:  pieczywo, rogaliki, dźem, miód, masło, kawa, herbata, soki . W niektórych hotelach serwowane są śniadania kontynentalne wzmocnione o ser oraz wędlinę.


PRZYKŁADOWE ZDJĘCIA  HOTELI Z NASZYCH OFERT:


roma1

roma2

roma3


Dostępne terminyDla grup 10-12 osób terminy do indywidualnego ustalenia. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. 

Do pobrania

Pobierz i wydrukuj OGÓLNE WARUNKI UCZESTNICTWA w imprezach  Biura podróży Galapagos

Pobierz i wydrukuj PLAKAT

Pobierz i przeczytaj Ogólne Warunki Ubezpieczenia Bezpieczne Podróże Signal Iduna

Gwarancja

  Wszystkie oferty turystyczne prezentowane w portalu pochodząz baz danych sprawdzonych touroperatorów posiadających odpowiednie zezwolenia i certyfikaty na prowadzenie działalności turystycznej. Wysoka jakość prezentowanych ofert turystycznych daje Klientom gwarancjębezpiecznego i udanego wypoczynku.

Współpracujemy m.in. z: