Cały świat w zasięgu kilku ruchów ręki

         Biuro podróży GALAPAGOS powstało w 2010 roku. Zapewniamy szeroki wybór ofert renomowanych i sprawdzonych touroperatorów, dzięki czemu prezentowane przez nas wycieczki zadowolą każdego, nawet najbardziej wymagającego podróżnika. Nasi klienci mają do wyboru wyjazdy nie tylko latem ale także zimą do wielu krajów spośród 7 kontynentów.

        Od samego początku za cel stawiamy sobie Państwa uśmiech i zadowolenie, dlatego do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie. Dla nas jesteście Panem Arturem który lubi zwiedzać Europę indywidualnie, Panią Beatą która podróżuje po świecie z całą  rodziną, Panią Hanią która pokazuje piękną Polskę swoim uczniom  czy też Panem Tomkiem, który od lat wybiera egzotyczne wyprawy. Nasza praca to pasja a dzięki niej jesteśmy w stanie przeszukać tysiące ofert dostępnych w internecie aby odnaleźć tą jedną jedyną specjalnie dla Was.

         Nasza siedziba mieści się w Ciechanowie, przy ulicy ks.  P. Ściegiennego 10 lokal 18 (wejście od strony skrzyżowania ulic Strażackiej i Ściegiennego) . Do Państwa dyspozycji pozostaje nasze Centrum obsługi klienta oraz strona internetowa www.wyspapodrozy.pl przez które można składać poszczególne zapytania, rezerwować podróże, bilety lotnicze, autokarowe oraz ubezpieczenia.

Udanych wyjazdów życzy zespół Biura podróży GALAPAGOS     www.wyspapodrozy.pl

Gwarancja

    Wszystkie oferty turystyczne prezentowane w portalu pochodząz baz danych sprawdzonych touroperatorów posiadających odpowiednie zezwolenia i certyfikaty na prowadzenie działalności turystycznej. Wysoka jakość prezentowanych ofert turystycznych daje Klientom gwarancjębezpiecznego i udanego wypoczynku.

Współpracujemy m.in. z: