Cały świat w zasięgu kilku ruchów ręki

Autokarem do Londynu 7 dni

Wycieczka do Londynu z bogatym programem zwiedzania uwzględniającym najciekawsze obiekty, nocleg w centrum miasta, wycieczkę autokarową do Oxfordu oraz wiele innych atrakcji. 

Cena od 1650zł/osoba 

Podane ceny zawierają: transport komfortowym autokarem, zakwaterowanie w hostelach,pokoje wieloosobowe, łazienki wspólne, śniadania kontynentalne oraz obiadokolacje z 2 dań i deseru, opiekę pilota/przewodnika, miejsca dla 3 opiekunów, opłaty drogowe,parkingowe, podatki.  

Cena nie zawiera: Kosztów biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, opłat za miejscowych przewodników, komunikacje miejską i wypożyczenie słuchawek, orientacyjny koszt: ok. 100 funtów GBP

Dzień I
Wyjazd z Polski autokarem klasy turystycznej (liczba miejsc 55). Przejazd przez Polskę, Niemcy, Belgię, Holandię do Francji. Postoje w trasie co około 4 godziny, nocny przejazd.
Dzień II
Przeprawa promowa z kontynentu do Dover. Po zjechaniu z promu przejazd do Brighton. Spacer z pilotem po zabytkowym centrum miasta. Na trasie pojawi się Pawilon Królewski, Molo a na zakończenie krótki odpoczynek na kamienistej plaży. Przejazd do Londynu, zawaterowanie w hostelu w centrum miasta, obiadokolacja, nocleg.
Dzień III
Po śniadaniu przejazd do dzielnicy Westminster. Przejście trasą prowadzącą od Opactwa Westminsterskiego, Parlamentu, słynnego Big Bena, przez Downing Street 10 - gdzie zlokalizowana jest siedziba premiera po St. Jame's Park oraz Pałac Buckingham. Po krótkiej przerwie w Hyde Parku zwiedzanie Science Museum w którym prezentowane są najciekawsze obiekty techniki w stylu podobnym do Centrum Nauki Kopernik oraz Muzeum Historii Naturalnej z kapitalną ekspozycją przyrodniczą.
Dzień IV
Po śniadaniu wyjazd na całodzienną wycieczkę do Oxfordu, znanego na całym świecie ośrodka akademickiego. Spacer z pilotem po uniwersyteckiej części miasta: Chris Church College, Radcliffe Camera, Merton College. Po południu obiadokolacja, wieczorny spacer wzdłuż Tamizy z widokiem na oświetlony most Tower Bridge oraz Twierdzę Tower.
Dzień V
Po śniadaniu przejazd do twierdzy Tower of London. W skład kompleksu wchodzą pałac, więzienie, miejsce egzekucji, skarbiec i wiele innych ciekawych zakątków. Następnie wejście na most Tower Bridge z muzeum ulokowanym w jednej z wież. Spacer nad Tamizą w stronę Mostu Millenijnego oraz Katedry św. Pawła. Po krótkiej przerwie przejazd do British Museum w którym znajduje się ponad 4 mln obiektów w tym np.: słynny Kamień z Rosetty, bogate zbiory egipskie czy człowiek z Lindenów.
Obiadokolacja, nocleg.
Dzień VI
Po śniadaniu wykwaterowanie z hostelu. Przejazd w okolice London Eye. Seans w kinie 5D oraz przejazd kołem London Eye. Po południu wyjazd do Polski. Przeprawa promowa na kontynent, nocny przejazd przez Francję, Belgię, Holandię, Niemcy do Polski
Dzień VII
Przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach popołudniowych, zakończenie wycieczki.

 

Podana cena zawiera: transport komfortowym autokarem, zakwaterowanie w młodzieżowych hostelach, śniadania kontynentalne oraz obiadokolacje, opiekę pilota/przewodnika, opłaty drogowe, parkingowe, podatki 

Podana cena nie zawiera:

 Koszty realizacji programu: bilety wstępów do zwiedzanych obiektów, wynagrodzenie przewodników lokalnych które szacujemy na około 100 funtów GBP/osoba.

Cena wycieczki: 1650zł za osobę.

Nie znalazłeś tego czego szukasz? Wybierz kolejny program lub skontaktuj się z nami. Coś wymyślimy ;) 

Sprawdź ceny wycieczki:

Cena wycieczki skalkulowana została dla grupy 45 uczestników + 3-4 opiekunów oraz wyjazdów z terenu Województwa Mazowieckiego. Wyjazdy z innych rejonów Polski na indywidualne zapytanie.

Cena zawiera:


Podana cena zawiera: transport komfortowym autokarem, zakwaterowanie w młodzieżowych hostelach, śniadania kontynentalne oraz obiadokolacje, opiekę pilota/przewodnika, opłaty drogowe, parkingowe, podatki 


Cena nie zawiera:


Biletów wstępu do obiektów nie wymienionych w programie, dodatkowych posiłków czy wydatków poniesionych przez uczestników na realizację dodatkowego programu.  Koszty realizacji programu zwiedzania szacujemy na kwotę około 100 funtów GBP.

 


 

 

Częste pytania:

1. Czy towarzyszyć nam będzie ktoś z obsługi biura w trakcie trwania wycieczki?

Tak. W trakcie trwania wycieczki towarzyszy zawsze pilot wycieczki/przedstawiciel biura. Dodatkowo w trakcie zwiedzania, pokonywania szlaków czy spacerów po miastach uczestnikom towarzyszą lokalni przewodnicy. Ich ilość oraz zakres pracy prezentowany jest w ostatecznym programie ustalanym z zamawiającym wycieczkę.

2. Gdzie będziemy spali?

Śpimy w sprawdzonych przez nas osobiście dobrych pensjonatach i hotelach. Pokoje z łazienkami, BEZ TV (podziękujmy za abonament RTV), zazwyczaj 3-5 osobowe. Nazwę obiektu podajemy po ustaleniu grafiku wyjazdów na kilka tygodni przed rozpoczęciem wycieczki.

3. Czy podopieczni nie będą chodzić głodni? 

Z doświadczenia wiemy, że na wycieczkach najważniejsze dla uczestników są zakupy. Dodatkowo rodzice nie ułatwiają nam zadania pakując dzieciom ogromne ilości słodyczy, zgrzewki napojów gazowanych i duże ilości gotówki. Dlatego śmiało możemy powiedzieć, że w większości przypadków wystarczają zaaranżowane 2 posiłki dziennie. Pozostałe potrzeby uczestnicy uzupełniają na bieżąco w trakcie dnia we własnym zakresie. Istnieje możliwość skalkulowania oferty z 3 posiłkami dziennie.

4. W co zaopatrzyć dziecko na wycieczkę?

W dobry humor i chęć do odkrywania świata. Dodatkowo przydadzą się wygodne buty, 2-3 komplety ubrań na każdą okazję, od wędrówki w błocie, przez zajęcia sportowe po wieczorną dyskotekę. Prosimy z umiarem pakować rzeczy o dużej wartości materialnej czy sentymentalnej. Lepiej zostawić takie przedmioty w domu niż potem szukać najnowszego Iphona w morzu czy też złotego łańcuszka na szczycie góry.

5. Czy w pensjonacie jest WI-FI?

W większości przypadków NIE MA ogólnodostępnego bezpłatnego WiFi. 

6. Dlaczego na waszej stronie są różne ceny wycieczek w różnych terminach?

Z kilku powodów. Przede wszystkim dlatego, że każda grupa jest inna. Różne są programy które realizujemy, miejsca noclegowe w których śpimy czy też autokary którymi się poruszamy. Do tego dochodzi sezonowość w turystyce czyli miesiące kiedy jest duży popyt i rosną ceny poszczególnych świadczeń wchodzących w skład wycieczki. 

7. Czy wycieczki z wami są bezpieczne?

Dokładamy wszelkich starań aby zapewnić uczestnikom maksimum bezpieczeństwa. Nie odpowiadamy jednak za sytuacje losowe czy niefrasobliwość uczestników. Staramy się przewidywać każdą okoliczność ale czasami, pomimo ponad 10 lat pracy z turystami, jesteśmy nadal zaskakiwani. No bo jak przewidzieć, że młodzieniec w trakcie wycieczki  terenowej usłyszy od wybranki swojego życia, na szczycie góry, że jest niekochany i pogna w siną dal nie oglądając się na nikogo. To tylko jeden z wielu przykładów którymi zaskakuje nas życie każdego dnia pracy z turystami.

8. Czy sprawdzacie autokar przed wyjazdem?

Większość firm transportowych z którymi współpracujemy znamy od lat a ich autokarami przejechaliśmy tysiące kilometrów. Każdy pojazd przechodzi badania techniczne co 6 miesięcy a kierowcy posiadają aktualne badania niezbędne do wykonywania zawodu.  Nie zmienia to faktu że w 9 przypadkach na 10 odbywa się dodatkowa kontrola autokaru przed wyjazdem na wycieczkę przez Policję lub Inspekcję Transportu Drogowego. My jako biuro NIE ZAMAWIAMY oraz NIE POŚREDNICZYMY w umawianiu takiej kontroli. Leży ona po stronie zamawiającego/dyrektora szkoły/rodziców. Prosimy pamiętać, że coraz częściej kontrole autokarów nie odbywają się bezpośrednio na miejscu zbiórki a w punktach do tego wyznaczonych (w przypadku Ciechanowa i okolic są: Parking przy basenie krytym przy ulicy 17 stycznia oraz baza PKS przy ulicy Płockiej). Z naszej strony podstawienie autokaru ma miejsce zazwyczaj na 20-30 minut przed planowanym wyjazdem aby umożliwić ewentualną kontrolę przez odpowiednie służby. Prosimy pamiętać, że w przypadku dużych opóźnień ze względu na oczekiwanie na przyjazd kontrolujących , nie bierzemy odpowiedzialności za realizację programu danego dnia.

9. Dlaczego na pokładach autokarów obowiązuje zakaz jedzenia paluszków, słodyczy i picia napojów gazowanych?

Każdemu uczestnikowi wycieczki polecamy zaopatrzenie się na czas podróży w niegazowaną wodę oraz domowe kanapki i owoce. Ze względu na czystość oraz bezpieczeństwo uczestników w trakcie przejazdów na pokładach naszych autokarów obowiązuje zakaz spożywania słodyczy, kruchych przekąsek oraz napojów gazowanych. Jednocześnie informujemy, że w trakcie przejazdów organizowane są przerwy w trakcie których poza autokarem można posilić się wspomnianymi wyżej produktami. Przerwy przypadają zazwyczaj co 90-120  minut o trwają 20-30 minut. Nasi kierowcy i piloci starają się zatrzymywać w miejscach do tego wyznaczonych, posiadających odpowiednią infrastrukturę i zapewniających bezpieczeństwo.

10. Co się stanie gdy moje dziecko zniszczy coś w autokarze, pensjonacie lub innym miejscu podczas trwania wycieczki?

Zgodnie z kodeksem cywilnym odpowiedzialność finansową za szkody wyrządzone przez osoby niepełnoletnie ponoszą ich opiekunowie prawni. Zawsze staramy się sprawę najpierw wyjaśnić a dopiero później wyliczane są ewentualne kwoty, które należy pokryć za zniszczenia. 

 

Gwarancja

    Wszystkie oferty turystyczne prezentowane w portalu pochodząz baz danych sprawdzonych touroperatorów posiadających odpowiednie zezwolenia i certyfikaty na prowadzenie działalności turystycznej. Wysoka jakość prezentowanych ofert turystycznych daje Klientom gwarancjębezpiecznego i udanego wypoczynku.

Współpracujemy m.in. z:

 
Biuro podróży GALAPAGOS  06-400 Ciechanów, ul. ks. P. Sciegiennego 10 lokal 18
(wejście od skrzyżowania ulic Ściegiennego i Strażackiej)
Tel/fax 0048 23 672 13 90  e-mail: biuro@wyspapodrozy.pl   skype: wyspapodrozy
Nr konta 56 1240 5282 1111 0010 3699 6576  Bank Pekao SA oddział Ciechanów
 
Opublikowane na stronie internetowej wyspapodrozy.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Uprzejmie informujemy, że w ramach naszej witryny używamy plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie oraz w sposób dostosowany do Twoich indywidualnych preferencji. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza, że akceptujesz otrzymywanie plików cookies.
Zmiany ustawień dla plików cookies możesz dokonać w każdym momencie użytkowania serwisu.
Ilustracje i zdjęcia wkorzystane na stronie www.wyspapodrozy.pl pochodzą z serwisu rezerwacyjnego www.merlinx.pl  oraz banku darmowych zdjęć do zastosowań komercyjnych www.pixabay.com 
© 2018 Biuro podróży Galapagos Modzelelewska Magdalena
Strony internetowe