Zgłoś uczestnika wycieczki

Krok 1: Zapoznaj się z dokumentami dostępnymi w dziale DOKUMENTY DO POBRANIA a następnie wypełnij poniższe zgłoszenie. Przesłane dane posłużą nam do przygotowania umowy-zgłoszenia udziału w imprezie turystycznej. Jeżeli masz jakieś dodatkowe pytania zadaj je na adres kolonie@wyspapodrozy.pl  przed wypełnieniem i wysłaniem formularza.

Krok 2: Pobierz Kartę kolonijną i wypełnij ją czytelnie. Wypełnioną kartę prześlij do nas najpóźniej na 30 dni przed planowanym wyjazdem w wersji elektronicznej na adres: kolonie@wyspapodrozy.pl . (akceptujemy skan, zdjęcie w dowolnym formacie). Oryginał przekaż dziecku razem z dokumentami podróży zabieranymi do autokaru podczas wyjazdu.

Krok 3: Wydrukuj, podpisz i odeślij do nas umowę-zgłoszenie, którą otrzymasz od nas za kilka  chwil w jednej z kolejnych wiadomości. Dopełnieniem formalności będzie wpłata ustalonej kwoty za wakacje Twojego dziecka na podany przez nas w umowie nr rachunku.

Krok 4. Na 48 godzin przed wyjazdem potwierdź godzinę i miejsce zbiórki. Spakuj dziecko zgodnie z własnymi preferencjami, pamiętając o limicie 1 sztuki bagażu (walizki) składanej do luku bagażowego o max wadze 25 kg oraz 1 sztuce bagażu o wadze 5 kg zabieranej na pokład autokaru.

Krok 5. Śledź nasz wyjazd na stronie www.wyspapodrozy.pl oraz naszych mediach społecznościowych.

 

1. Dane osoby zgłaszającej niezbędne do przygotowania umowy-zgłoszenia:


Dane adresowe:

Dane płatnika:

2. Dane uczestnika:


Po poprawnym wypełnieniu zgłoszenia wyślij je do nas naciskając WYŚLIJ. Pozdrawiamy